Od 3 czerwca do 20 lipca

Naucz się jak uspokoić ciało, odzyskać rozum, ostudzić emocje. Jak nie wejść w konflikt, i zadbać o siebie, by serfować na falach, zamiast tonąć pod nimi. Kiedyś kurs redukcji stresu przez mindfulness był ciekawy. Dziś, to kluczowa kompetencja na te niezwykle niestabilne czasy. Zapraszam na letni trening live online przez zooma, z ostatnim spotkaniem na żywo w okolicznościach przyrody. Dołącz z każdego zakątka Polski, byle by miał internet.

SZCZEGÓŁY KURSU

Spotkania: odbędą się w środy od 18:30 do 21:00 na zoomie.

Dzień Uważności: będzie w poniedziałek 20.07 od 9:45 do 16:00 w niezwykłej Casa Esmeralda, w Czerwińsku nad Wisłą (1 godzina drogi z Warszawy).

Grupa: będzie liczyła maksymalnie 15 osób.

Koszt: 1200 złotych. Jest możliwość rozłożenia na dwie raty.

Dni:

Środy w czerwcu: 03.06, 10.06, 17.06, 24.06,

Środy w lipcu: 01.07, 08.07, 15.07

Dzień uważności odbędzie się w poniedziałek 20.07 od 9:45 do 16:00.
Zoom: dostępny dla każdego uczestnika bez konieczności logowania. Można używać przez komórkę lub komputer. Wymaga łącza od 1 Mbps – 4 Mbps.Jeśli nie masz problemu z płynnym oglądaniem filmów na youtube, to powinno być ok.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: wyślij maila na adres Zziomecka@gmail.com

 

SPECYFIKA KURSÓW Z ZUZĄ

Letni kurs z Zuzą będzie prowadzony na żywo przez komunikator internetowy ZOOM. Korzystanie z ZOOMa nie wymaga instalacji ani dodatkowych kosztów dla uczestników.

Dzięki covdowi odkryłam, że uwielbiam prowadzić kursy mindfulness przez zooma. Medytacje mindfulness i tak prowadzi się głosem, więc meritum jest nie naruszone a dzięki temu, że to przez zoom, mogą wziąć udział mieszkańcy innych miast. Przez bliskość do kamery, cały czas widzimy swoje twarze i reakcje na to, co się dzieje. A ten maleńki wgląd w życie przez to że widać skrawek naszych rzeczywistości przez kamerę też dodaje smaczku, którego nie ma na żywo. *W ramach bonusu, oferuje uczestnikom jeden tydzień osobistego prowadzenia przez sms.* – Zuza Z

W trakcie spotkań, Zuza odnosi się do badań, udostępnia wideo-wykłady najciekawszych naukowców i ekspertów zgłębiających teorię i zastosowania uważności w życiu prywatnym i zawodowym.  Z Zuzą wejdziesz głębiej w pułapki poznawcze, ślepe punkty i praktyczne zastosowania mindfulness w miejscu pracy.

KLIKNIJ BY POZNAĆ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY:

Letni kurs mindfulness live online dla Polskiego Instytutu Mindfulness