spotkanoia dla praktyków mindfulness

Koszt udziału: 30 zł | Spotkania na Zoomie | śledź wydarzenie na FB

Niedziele to naturalny dzień odpoczynku, zwolnienia i refleksji – aż się prosi o praktykę uważności.

Spotykamy się regularnie, aby przez chwilę nie-dzielić swojej uwagi na plasterki, tylko mieć ją dla siebie, przy sobie, na eksplorację tego, co jest w nas i dookoła w tej chwili obecnej.

Medytujemy w nurcie mindfulness. Jeśli nie wiesz, jak to się robi, nic nie szkodzi. To może być świetna okazja, żeby spróbować. Nie jest wymagane żadne przygotowanie – wystarczą dobre chęci.

Jeśli szukałaś/łeś miejsca online, aby pomedytować z innymi, kontynuować i wzmacniać swoją praktykę mindfulness – to są spotkania dla Ciebie. Razem jest Moc.

SZCZEGOŁY

// Spotkania z mindfulness przebiegają następująco:

  • Medytacja lądująca.
  • Powitanie. Z czym przychodzę? – krótka wymiana
  • Praktyka mindfulness – bodyscan, uważny ruch, medytacja siedząca, medytacja oddechu i wariacje oraz praktyki mniej formalne. Od czasu do czasu może pojawić się także praktyka z nurtu compassion.
  • Wymiana doświadczeń na temat praktyki i życia w uważności.

// Spotkania z mindfulness trwają około 1,5 godziny każde.

Zaczynamy o 10:00 a kończymy około 11:30.

Prosimy o dołączenie do zooma chwile wcześniej, byśmy mogli zacząć punkt 10:00.

// Opłata za udział w jednym spotkaniu mindfulness – 30 PLN.

Linki do wejściówek: https://app.evenea.pl/…..

//Maksymalna liczba uczestników to 20 osób.

// Online czyli jak?

Spotykamy się za pośrednictwem komunikatora ZOOM.

Link do spotkania otrzymasz po zakupie biletu.

Nie musisz ściągać ani instalować żadnej aplikacji by dołączyć. Wystarczy, że masz:

  • Internet o prędkości, pozwalającej oglądać filmy na youtubie,
  • komórkę lub komputer z wmontowanymi lub podłączonymi mikrofonem i kamerką.

 

PROWADZĄCY

Zuzanna Ziomecka

Jest dziennikarką i trenerką specjalizującą się w rozwoju zdolności przywódczych poprzez uważność i psychologię pozytywną. Jest dyrektorem programowym w WellCome Institute, gdzie tworzy autorskie programy rozwojowe dla międzynarodowych firm, oraz matką założycielką Wyspy Spokoju – platformy wspierającej praktyków mindfulness w utrzymaniu nawyku regularnej medytacji. Zuzanna jest czołowym europejskim ekspertem w dziedzinie uważności, redukcji stresu i regulacji emocji. Wcześniej zajmowała kierownicze stanowiska w projektach medialnych w druku, telewizji i Internecie. Jej pierwsza książka, pt „Wyspa Spokoju – jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach” wyszła wiosną 2021.

Więcej tu: https://www.facebook.com/zziomecka

Katarzyna Błachiewicz-Koryga

Certyfikowana nauczycielka kursów MBSR, nauczycielka MBCL (Mindfulness-Based Comapssionate Living) w procesie certyfikacji, z wykształcenia aktorka i menadżerka kultury. Przez 8 lat zarządzała 2 warszawskimi teatrami, całe życie silnie związana ze środowiskiem kultury i sztuki. Entuzjastka rozwoju osobistego opartego na życzliwości i współczuciu. Motto: “W każdym z nas jest wielka moc – trzeba ją tylko umieć znaleźć”.

Więcej tu: https://www.facebook.com/sztukaumyslu

Dawid Bednarski

Studiował filozofię. Kiedyś pomagał prowadzić klubokawiarnię na Woli i promował warszawską kulturę, a od paru lat pracuje w obszarze marketingu – aktualnie jako dyrektor kreatywny. Regularnie praktykuje medytacje, która stała się jego sposobem na życie. Jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness i wierzy, że uważność jest najprostszą drogą dla współczesnych ludzi do radzenia sobie z wyzwaniami codzienności a także do dobrego, szczęśliwego i pełnego życia.

Więcej tu: https://www.facebook.com/mindfulnesskreacja