Lato daje wytchnienie od pandemii, zaprasza do zwolnienia. To dobry moment by wzmocnić się przed ponownym zanurzeniem w las pytań i niepewności, w których się znajdujemy.

Mindfulness jest praktyką najlepiej nabywaną w grupie, z przewodnikiem. Dzięki nim mamy motywacje i okazje by doświadczyć zwolnienia, klarowności, i zrozumienia – siebie i momentu życia, w którym jesteśmy. Neurobiolodzy potwierdzają, że pod wpływem tej świeckiej praktyki, mózg rzadziej i mnie gwałtownie reaguje stresem na zdarzenia. Praktycy dopowiadają, że zyskują również głębszy kontaktu ze sobą i bliskimi, oraz przestrzeń na podejmowanie lepszych decyzji.

LETNIE KURSY MINDFULNESS od 1 czerwca

Wieczorna grupa spotyka się przy Placu Trzech Krzyży, poranna online.

https://zuzaziomecka.com/wyspa-spokoju-kursy-mindfulness

UWAŻNE NEGOCJACJE od 14 czerwca

Zapraszamy na drugą edycję programu, w którym uważną obecność i nieocenność przekładamy na sztukę porozumienia i rozwiązywania konfliktów. Prowadzę ja oraz Witold Rychłowski. Aktualnie obowiązuję cena Early Bird.

https://zuzaziomecka.com/uwazne-negocjacje

PRAKTYKI NA WYSPIE

  • Nauczyciele z Wyspy Spokoju zapraszają Was do wspólnej praktyki 5 razy w tygodniu.Poniedziałek 19:30 – spotkania stacjonarne w centrum Warszawy, pt „Dobre Poniedziałki”.
  • Bilety – https://fb.me/e/2iM1CywuUWtorek 7:30, środa 21:00, czwartek 7:30 – medytacje przez fb live, otwarte dla każdego.
  • Za darmo na profilu „Wyspa Spokoju” https://www.facebook.com/wyspaspokoNiedziela 10:00 – spotkania dla praktyków na zoomie, pt „Dobre Niedziele”.
  • Bilety – https://fb.me/e/2dDe3oO7u