Żyjemy w wyjątkowych czasach. Fascynujących w bogactwie możliwości ale również niebezpiecznych. Strasznie łatwo się zagapić – przeoczyć ważne zakręty, zgubić sens, stracić kontakt z bliskimi i ze sobą. Złapać się nagle na przebieraniu nogami w miejscu, do którego się nigdy nie zamierzało dotrzeć.

Choć czujemy, że chcemy się zatrzymać i słyszymy powszechne zalecenie by żyć tu nie teraz, często nie mamy pojęcia jak to zrobić. Od czego zacząć? Co to w ogóle znaczy?

Tego właśnie można się nauczyć na treningach mindfulness. Przez 8 tygodni poznasz techniki zatrzymania, kierowania uwagi na bieżącą chwile, i przyglądania się sobie ze zrozumieniem. To istota praktyki uważności, prowadzącej do klarownego widzenia siebie i otoczenia, obniżonej reaktywności na stres i rozwoju samosterowności w trudnych okolicznościach.

Miejsce: Spotkania odbędą się w studio fotograficznym Moonshot Aleje Ujazdowskie 24/39a, w kultowej kamiennicy Pod Gigantami w samym sercu spacerowego szlaku Warszawy. W okolicy parki, knajpy i butiki.

Spotkania: środy od 18:30 do 21:00. Na koniec, spotkamy się w niedzielę 24.05 (!), na Dzień Uważności.

Koszt: 1350 złotych. Jest możliwość rozłożenia na dwie raty.

Daty:
środy w kwietniu: 1.04, 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, środy w maju: 06.05, 13.05, Dzień uważności odbędzie się w niedzielę 24.05 od 9:45 do 16:00.

POCZYTAJ szczegóły dotyczące mindfulness, o specyfice mojego podejścia i rekomendacje: https://www.polski-instytut-mindfulness.pl/mindfulness-z-zuza-ziomecka/

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: wyślij maila na adres Zuza.ziomecka@polim.pl