Zapraszamy na drugą edycję programu, w którym uważną obecność i nieocenność przekładamy na sztukę porozumienia i rozwiązywania konfliktów.

Może zbierasz się na rozmowę z szefem, by coś zmienić w twoich warunkach pracy? Może jest ktoś, z kim szykuje ci się konfrontacja, bo już dłużej nie chcesz milczeć lub potrzebujesz transformacji waszych relacji? Może jest organizacja, z którą jesteś w sporze, lub sąsiadka czy nauczycielka, z którą potrzebujesz porozmawiać by coś ważnego się zmieniło? Jeśli masz taki przypadek, zapraszamy na kurs. Nauczysz się przygotować i negocjować, tak aby pozostać w zgodzie ze sobą i zatroszczyć się o ważne związki.

KIEDY: 5 x wtorki od 18:00- 21:00.

Start: 14 czerwca, 2022

Wszystkie daty: 14.06, 21.06, 28.06, 5.07, 12.07

GDZIE: live online przez zooma

KOSZT:

W przypadku rejestracji do końca maja: 1000 zł + VAT

Zgłoszenia po 1 maja: 1100 zł + VAT

ZGŁOSZENIA:  wypełnij króciutki formularz

W każdej trudnej rozmowa umiejętność uważnego negocjowania może być pomocna. Kiedy dwie strony  nie mogą się porozumieć, lub potrzebują odmiennych rzeczy, sposób w jaki ze sobą rozmawiają może decydować o przyszłości ich relacji oraz o tym,  z czym wyjdą z tej sytuacji. Zrozumienie mechaniki takich wymian wymaga uważnego podejścia zarówno do siebie jak i do drugiego człowieka. Uważność w połączeniu z modelami skutecznych negocjacji pozwoli na rozpoznanie i bycie w emocjach bez utraty głowy w kluczowym momencie, daje kontakt z intencją oraz szerszym obrazkiem, w którym sporna kwestia nie przysłania naszych wartości ani mnogości możliwości dla obu stron. Kurs z Uważnych Negocjacji współprowadzą Witold Rychłowski, trener negocjacji, oraz Zuzanna Ziomecka, nauczycielkę mindfulness.

STRUKTURA KURSU

  • Na pierwszej sesji popracujemy nad percepcją by zrozumieć jak oceny i nastawienie wpływają na naszą zdolność wejścia w świadomą wymianę.
  • Następnie na dwóch spotkaniach nauczymy was przygotowywać się do negocjacji na poziomie umysłu, emocji i informacji.
  • Potem przejdziemy do zarządzania dystansem, obejrzymy nasze nawyki budowania kontaktu i nauczymy się znaczenia tych relacji w procesie przechodzenia przez trudne rozmowy.
  • Na koniec dodamy balonik – czyli odejmiemy powagę i zaprosimy do lekkiego, otwartego podejścia, by niepotrzebny ciężar nie pozbawił nas kontaktu z szerszym kontekstem i prawdziwego znaczenia tej sytuacji w perspektywie całego życia.

O TRENERACH

Witek Rychłowski – pracuję jako trener, instruktor, tłumacz i konsultant od końca ubiegłego wieku (1999). Wcześniej zdobywałem doświadczenie jako etatowy pracownik dwóch międzynarodowych koncernów. Specjalizuję się we wspieraniu tych, którzy chcą zmienić swoje postawy, sposób widzenia świata i skuteczność własnego działania. W latach 2004-2021 prowadziłem szkolenia dla zespołów oraz indywidualne sesje rozwojowe dla ponad 100 firm i instytucji wielu branż i segmentów rynku, współpracując z ponad 10 tysiącami osób w ciągu 24 000 godzin zajęć. Pracuję w Polsce i za granicą. Nadal świadczę usługi jako mediator i negocjator.

Zuzanna Ziomecka – Jestem dziennikarką i trenerką specjalizującą się w rozwoju zdolności przywódczych poprzez uważność i psychologię pozytywną. Zajmuje stanowisko dyrektorki programowej w WellCome Institute, gdzie tworzę autorskie programy rozwojowe dla międzynarodowych firm. Specjalizuję się w dziedzinie uważności, redukcji stresu i regulacji emocji. Wcześniej zajmowałam kierownicze stanowiska w projektach medialnych w druku, telewizji i Internecie. Wiosną 2021 wyszła moja książka pt „Wyspa Spokoju – jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach.” Mam certyfikat nauczyciela redukcji stresu metodą uważności z Institute for Mindfulness-Based Approaches, oraz dyplom z coachingu od Price Waterhouse Coopers.

KIEDY: 5 x wtorki od 18:00- 21:00.

Start: 14 czerwca, 2022

Wszystkie daty: 14.06, 21.06, 28.06, 5.07, 12.07

GDZIE: live online przez zooma

KOSZT:

W przypadku rejestracji do końca maja: 1000 zł + VAT

Zgłoszenia po 1 maja: 1100 zł + VAT

ZGŁOSZENIA:  wypełnij króciutki formularz