MINDFULNESS JEST WYSOKIEJ JAKOŚCI UWAGĄ POŚWIĘCONĄ TEMU, CO DZIEJE SIĘ  W TOBIE, ORAZ DOOKOŁA CIEBIE, W BIEŻĄCEJ CHWILI. W SKRÓCIE, JEST TO UTRACONA SZTUKA ROBIENIA JEDNEJ RZECZY NA RAZ.

Grupowe Treningi mindfulness LIVE ONLINE

Poznaj mindfulness - opanuj stress

LIVE ONLINE. 8 tygodniowy kurs redukcji stresu za pomocą świeckich technik medytacyjnych i współczesnej wiedzy naukowej.

 

Następny kurs: od 3 marca

 

REKRUTACJA: TU

Wyspa Spokoju

Społeczność dla praktyków i osób ciekawych mindfulness

FACEBOOK LIVE! Darmowe medytacje grupowe przez co wtorek o 8:30 i czwartek o 18:30. Ćwiczenia nieformalne, wyzwania, teksty, dyskusje.

 

LIVE od września 2020

 

SPRAWŹ: TU

Warsztaty i programy mindfulness

Dla firm
LIVE ONLINE, WEBINARY, ORAZ NA ŻYWO. Prelekcje, warsztaty, cykle praktyk i programy rozwojowe w zakresie redukcji stresu, well being, mental health, odporności psychicznej i leadershipu.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ: MAILEM

Newsletter pt ŁAKOCIE

Raz w miesiącu informacja o nowych kursach, medytacjach, wyjazdach i inspiracjach.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZSKILLS

MINDFULNESS LIVE ONLINE

Self awareness & regulation 50%
Self care 25%
Fokus 25%

WYSPA SPOKOJU

Fokus 35%
Self awareness & regulation 45%
Difficult conversations 20%

Mindfulness self-paced

Zatrzymanie 20%
Fokus 45%
Spokój 35%

MINDFULNESS Z ZUZĄREKOMENDACJE ABSOLWENTÓW

 • Client Image

  "Poznałam Zuzę Ziomecką w ramach Advanced Leadership Program, gdzie prowadziła dedykowany kurs mindfulness. Było to moje pierwsze zderzenie z mindfulness i przyznaję, że na początku podchodziłam dość sceptycznie. Pierwsze efekty widocznego wpływu zarówno na moją pracę zawodową, ale i życie prywatne pojawiły się już w trakcie kursu i wzmacniają się wraz z kontynuacją. Uważność, której uczy Zuza zmienia reakcje na pojawiające się trudności, pozwala zachować dystans do sytuacji, patrzeć szerzej i dostrzegać więcej, a to podstawa w biznesie. Zuza uczy w sposób bardzo angażujący, dbając przy tym o wsparcie w kontynuowaniu praktyki. Bardzo polecam!" - Magdalena Mała-Nackowska Dyrektor ds. M&A i Nadzoru Właścicielskiego Wirtualna Polska Holding S.A.

  • Magdalena Mała-Nackowska
 • Client Image

  „Pracowałem z Zuzą Ziomecką przy programach Leadership Academy for Poland oraz Advanced Leadership Program. Choć od lat słyszałem od Zuzy o mindfulness, dopiero w ramach ALP wprowadziliśmy tę metodę do curriculum i zobaczyłem jak bardzo mindfulness wspiera rozwój kompetencji przywódczych. Polecam pracę tą metodą i z Zuzą, która mądrze buduje programy rozwojowe, w angażujący sposób prowadzi zajęcia. Zuza jest zdecydowanie jedną z najlepszych osób w tej dziedzinie w Polsce, z jakimi miałem przyjemność pracować.” – Cezary Wójcik Founder and Academic Director at Center for Leadership

  • Cezary Wójcik
 • Client Image

  „Zaczęło się od książki dużego sceptyka mindfulness, Dana Harrisa, który napisał „10% happier”. Sprowokowała mnie na tyle, że zapisałem się na kurs mindfulness prowadzonego przez Zuzę Ziomecką. Program okazał się ciekawy, otwierający oczy na wiele istotnych spraw. Tak, mindfulness jest wymagającą praktyką, ale jednocześnie wszystko, co zmienia nas, wymaga wysiłku. Aby zmieniać swoje zachowanie, trzeba najpierw zwiększyć świadomość. Polecam mindfulness i Zuzę, która uczy w sposób bardzo angażujący.” — Marcin Bruś Advertising Sales Director at Allegro

  • Marcin Bruś
 • Client Image

  „Będąc absolwentką kursu Zuzy czuję się słodko-gorzko. Gorzko bo 8 tygodni minęło bardzo szybko, słodkie wspomnienia zostaną jednak na dłużej, bo być w grupie, którą naucza Zuza to duże coś! Z kursu wychodzę zaopatrzona w wiele narzędzi, które pozwalają być tu i teraz, opanować stres, być w lepszym kontakcie ze sobą. Zuza buduje zaangażowanie grupy w sposób wyjątkowy, wiedzę przekazuje arcyciekawie a proponowane praktyki nie mogą być poukładane lepiej. No i Ten Głos! Bardzo polecam kurs i praktyki z Zuzą każdej osobie, która chce się o siebie zatroszczyć.” – Ela Bonda. Head of Property & Workplace, Diversity & Inclusion Lead, Woman Network Chair, Vice-Chair of European Employees Council at NatWest (National Westminster Bank)

  • Ela Bonda